Facebook

Zakończyły się targi Energetab 2017

W czwartek, 14 września zakończyły się jubileuszowe 30. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie Energetab 2017. Trwająca od 12 września impreza zgromadziła ponad 700 wystawców z kilkunastu krajów Europy i Azji. Najliczniej reprezentowane były firmy na co dzień funkcjonujące w Polsce.

Wystawa obejmowała m.in. takie obszary tematyczne, jak przesył, dystrybucję, rozdział i wytwarzanie energii elektrycznej, elektrotechnikę, elektronikę przemysłową. Prezentowano m.in.  urządzenia rozdzielcze wysokich i niskich napięć, układy automatyki, sterowania, pomiarów i diagnostyki, kable i przewody, słupy, generatory, transformatory, osprzęt i elementy sieci i instalacji, oświetlenie, a także technologie i usługi dla energetyki, narzędzia i urządzenia do budownictwa energetycznego, podnośniki i pojazdy specjalistyczne dla energetyki.

Podobnie jak w ubiegłych latach wydarzeniu towarzyszyły konferencje, prezentacje i seminaria promocyjne. Wiele firm zgłosiło swoje najnowsze i innowacyjne produkty do konkursu targowego, w ramach którego nagrody zostały wręczone pierwszego dnia targów. Były to m.in. Medale Targów, „Złoty Lew” Fundacji im. Kazimierza Szpotańskiego, Puchar Ministra Energii, Puchar PTPiREE, Medal Prezesa SEP, Statuetka Polskiego Stowarzyszenia Elektroinstalacyjnego, Medal PSE SA.

Szczegółową relację z imprezy oraz listę nagrodzonych firm i produktów opublikujemy w październikowym wydaniu magazynu Elektrosystemy.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas