FacebookGoogle+

Reichelt elektronik chce zdobyć polski rynek

Reichelt elektronik, dystrybutor artykułów elektronicznych online, wchodzi do Polski. Spółka uruchomiła właśnie polskojęzyczną wersję swojego sklepu internetowego.

W sklepie reichelt.pl klienci znajdą półprzewodniki i mikrosterowniki, oświetlenie LED, tranzystory, jak również rezystory, kondensatory, złącza i przekaźniki. Dostępne są również wysokiej jakości narzędzia i przyrządy pomiarowe, takie jak stacje lutownicze, mierniki uniwersalne czy oscyloskopy. W ofercie sklepu znajdują się także rozwiązania z zakresu PC i technologii sieciowej: wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde, AMD oraz Intel-CPU, pamięci główne, jak i routery bezprzewodowe, technologie PLC, czy kable krosowe.

– Posiadamy również duży wybór elektroniki użytkowej, takiej jak rzutniki komputerowe, sprzęt RTV, anteny satelitarne, konwertery i odbiorniki, czy akcesoria eksploatacyjne: kable HDMI, baterie i akumulatory – dodaje Ulf Timmermann, prezes reichelt elektronik.

Nie tylko sklep online

Oprócz dostępu do ponad 85 tys. produktów z zakresu komponentów elektronicznych, narzędzi, technologii PC i sieciowych, polscy klienci będą mogli również skorzystać z kompleksowej obsługi sprzedażowej w ojczystym języku. Wkrótce zostanie też uruchomiona polska wersja bloga, na którym zamieszczane będą szczegółowe informacje o produktach, poradniki oraz inspiracje dla klientów.

Międzynarodowa ekspansja

Wejście reichelt elektronik do Polski jest elementem międzynarodowej ekspansji. W ostatnich miesiącach spółka uruchomiła sklep dla klientów we Francji i Wielkiej Brytanii, w przyszłym roku planowane jest stworzenie podobnej platformy w krajach Beneluxu. Rozwój terytorialny możliwy jest m.in. dzięki zakończonej niedawno rozbudowie zaplecza logistyczno-magazynowego przy siedzibie spółki w niemieckim Sande. Dzięki tej inwestycji reichelt elektronik posiada obecnie w ofercie ponad 85 tys. produktów, w tym około 3,5 tys. rozwiązań marki własnej RND. Według zapowiedzi firmy, portfolio produktów będzie systematycznie się powiększać.

Więcej na temat wejścia reichelt elektronik na polski rynek znajdzie się w grudniowym wydaniu Magazynu Elektrosystemy.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas