FacebookGoogle+

Targi Światło i Elektrotechnika ruszają 31 stycznia

W dniach od 31 stycznia do 2 lutego w Warszawskim Centrum Wystawienniczym Expo XXI odbędą się XXVI Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego Światło 2018, XVI Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń Elektrotechnika 2018 oraz VIII Wystawa Teletechnika 2018. Na ponad 15 tys. m2 swoje produkty i rozwiązania pokaże około 500 firm z Polski i zagranicy. Wiele z prezentowanych produktów będzie pokazywanych po raz pierwszy w Polsce.

Targom towarzyszą 23 szkolenia, seminaria i warsztaty organizowane przy współpracy m.in. z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa, Izbą Architektów RP, Stowarzyszeniem Architektów RP, Stowarzyszeniem Teletechników Polskich XXI oraz Polską Izbą Radiodyfuzji Cyfrowej, w tym m.in.:

  • Cykl 11 szkoleń oraz warsztatów organizowanych we współpracy z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa – stanowiących kompendium wiedzy technicznej i prawno-normalizacyjnej niezbędnej do projektowania i kierowania elektrycznymi i teletechnicznymi pracami budowlanymi, pracami modernizacyjnymi oraz eksploatacyjnymi i konserwacyjnymi.
  • Praktyczne warsztaty z zakresu okablowania teletechnicznego budynków organizowane we współpracy z Polską Izbą Radiodyfuzji Cyfrowej i Stowarzyszeniem Teletechników Polskich XXI.
  • XIX spotkanie projektantów oświetlenia z przedstawicielami świata architektury – warsztat Architektura * Światło * Przestrzeń organizowane wspólnie z Izbą Architektów RP.
  • Strefa Wnętrze Otwarte poświęcone inteligentnym rozwiązaniom w budownictwie, systemom smart-home i designowi pod patronatem architekt Justyny Smolec.
  • Rozwiązania inteligentnego oświetlenia – szkolenie na temat wymagań stawianych nowoczesnym oprawom LEDowym, organizowane przez Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego.
  • Spotkania skierowane do przedstawicieli samorządów lokalnych, m.in. seminarium poświęcone nowym rozwiązaniom oświetlenia dróg oraz terenów miejskich, które połączone jest z uroczystością wręczenia nagród w Konkursie na Najlepiej Oświetloną Gminę i Miasto 2017 roku.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas