Facebook

LUMENexpo w Sosnowcu coraz bliżej

W dniach 4-5 grudnia w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się Targi Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salon Elektrotechniki Przemysłowej.

Podczas dwudniowej imprezy wystawcy zaprezentują m.in.: przemysłowe oprawy oświetleniowe, oprawy przeciwwybuchowe, oświetlenie awaryjne, kompleksową ofertę oświetlenia LED, oświetlenie parkowe i ogrodowe, oświetlenie drogowe, oświetlenie obiektów przemysłowych i sportowych, kompleksową realizację projektów z zakresu Smart City, oświetlenie miejsc pracy, wysokiej jakości obiektywy dla systemów wizyjnych oraz oświetlaczy, badania różnego typu oświetlenia, systemy elektrotechniczne, kable i przewody, produkty wykorzystywane w tworzeniu oświetlenia oraz wiele innych produktów i rozwiązań.

Obok ekspozycji targowej, w której udział wezmą firmy z branży oświetleniowej i elektrotechnicznej, wystawcy i zwiedzający będą mieli okazję uczestniczyć w konferencjach, prezentacjach i szkoleniach.

Podczas targów odbędą się:

  • Konferencja „Jakość i bezpieczeństwo dla wyrobów elektrotechnicznych i sprzętu oświetleniowego”; organizatorzy: Zakłady Badań i Atestacji „Zetom” z Katowic, Expo Silesia.
  • Konferencja „Jakość oświetlenia”, organizatorzy: Zarząd Główny SEP, Biuro Badawcze ds. Jakości SEP, Expo Silesia.
  • Prezentacja „Analiza aspektów termicznych oraz niezawodnościowych na przykładzie opraw ze źródłami led do oświetlenia miejsca pracy”, organizator: Teknosystem.
  • Szkolenie „Temperatura otoczenia jako główny czynnik wyboru rozwiązania dla opraw pracujących w trudnych warunkach przemysłowych i strefach zagrożenia wybuchem”, Organizator: Grupa Wolff.

Program targów znajduje się pod linkiem lumenexpo_program_www. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.lumenexpo.pl.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas