Facebook

Produkty Fibaro z tytułem CES 2019 Innovation Honoree

Dwa produkty firmy Fibaro z Poznania zostały nagrodzone tytułem CES 2019 Innovation Honoree, przyznanym przez organizatora targów CES. Wyróżnione zostały Smart Implant w kategorii „Smart Home” oraz Fibaro Home Center App w kategorii „Oprogramowanie”.

Wyróżnione produkty to rozwiązania związane z Internetem rzeczy i smart home. Smart Implant, wyróżniony w kategorii „Smart Home”, został zaprezentowany na tegorocznych targach IFA w Berlinie, gdzie spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony dziennikarzy i użytkowników. Niewielkie urządzenie może zmienić niemal każdy sprzęt (np. stary gramofon, piec, magnetowid czy ekspres do kawy) w urządzenie inteligentne obsługiwane bezprzewodowo za pośrednictwem aplikacji Fibaro.

Z kolei nagrodzona w kategorii „Oprogramowanie” aplikacja Fibaro Home Center, której oficjalna premiera odbędzie się podczas CES 2019 to zupełnie nowa wersja aplikacji do zarządzania systemem smart home Fibaro.

– Cieszymy się, że rozwiązania opracowane w Polsce przez Fibaro, cieszą się takim uznaniem. Nagroda przyznana przez taką instytucję jak Consumer Technology Association, która od lat organizuje najbardziej prestiżowe targi technologiczne na świecie – CES w Las Vegas, to ogromne wyróżnienie. To kolejny dowód, że Fibaro jest w gronie najbardziej innowacyjnych marek na świecie – tłumaczy Krzysztof Banasiak, członek zarządu Fibaro.

Wyróżnienia Innovation Honorees ogłaszane są podczas CES Unveiled New York – wydarzenia otwierającego przygotowania do największych targów elektroniki użytkowej na świecie, odbywających się w Las Vegas. Fibaro będzie obecne na targach CES 2019 w dniach 8-12 stycznia. Szczegóły dotyczące lokalizacji stoiska oraz wszystkich prezentowanych nowości zostaną ujawnione jeszcze w tym roku.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas