Facebook

Kolejne Targi Enex rozpoczną się już 26 lutego

Od 26 do 27 lutego w Kielcach odbywać się będą targi Enex i Enex Nowa Energia. Zadebiutuje na nich I Salon Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego. Udział w imprezie zapowiedzieli również wystawcy z Chin, Niemiec oraz Czech.

Targi Enex i Enex Nowa Energia to jedne z największych wydarzeń branży energetycznej w Polsce. Ostatnią edycję obejrzało ponad 6 tysięcy gości. Impreza od wielu lat stanowi miejsce spotkań branży, ułatwiając kontakt między przedsiębiorcami skupiającymi się wokół energii pozyskiwanej w tradycyjny, ale także nowatorski  sposób. Targi przeznaczone są dla zwiedzających, którzy pragną nawiązać współpracę z partnerami z gałęzi energetyki zawodowej oraz OZE. Gośćmi wydarzenia są przedstawiciele firm, takich jak zakłady energetyczne, producenci osprzętu i urządzeń dystrybuujących energię, specjaliści i naukowcy z uczelni technicznych. Wśród zwiedzających nie brakuje również przedstawicieli urzędów miast i gmin, którzy decydują o wydatkach energetycznych branży.

Targi energetyczne to nie tylko spotkania B2B, ale również wiele konferencji, warsztatów i szkoleń. Te wydarzenia cieszą się dużym zainteresowaniem osób z branży, rozwijających swoją wiedzę w dziedzinie tradycyjnych i odnawialnych źródeł energii.

Salon Energetyki Zawodowej
Salon Energetyki Zawodowej został stworzony z myślą o firmach i podmiotach zaangażowanych w produkcję energii pozyskiwanej z tradycyjnych źródeł, a także sprzętu i części używanych do jej przetwarzania. Targi ENEX to miejsce dla producentów przetworników, okablowań,  skrzyń rozdzielczych czy liczników energii.

Debiut I Salonu Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego
Do budowy domów pasywnych wykorzystuje się systemy mające wyższe parametry izolacji cieplnej niż w przypadku standardowych domów. Różnica między nimi jest taka, że projektowany jest on w taki sposób, żeby pozyskiwać energię z otoczenia. Wydarzenie jest skierowane do profesjonalistów oraz firm działających w branży elektroenergetycznej, jak i producentów oraz dystrybutorów. Salon ma stać się platformą spotkań, podczas których nawiązane zostaną relacje handlowe.

Nowa Energia
Na targach Enex Nowa Energia szczególnie omawia się zagadnienia związane z energią słoneczną, wodną, wiatrową i geotermalną. Wydarzeniu towarzyszą również liczne konferencje. Energia PL to jedna z nich. Ma ona na celu podejmowanie dyskusji o przetwarzaniu energii i magazynowaniu jej nadwyżek. Forum Fotowoltaiczne Solar+ i Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła skupiają inwestorów, doradców oraz wykonawców zainteresowanych zagadnieniami związanymi z pompami ciepła i fotowoltaiką.

VIII Kongres PORT PC „Nowe standardy w technice grzewczej budynków” wpisuje się w zakres branżowy targów. Wiodącym tematem będzie efektywna elektryfikacja ogrzewania, jako główny kierunek neutralności klimatycznej sektora ogrzewnictwa i ciepłownictwa w Unii Europejskiej.

XXIII Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz XVIII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX już od 26 do 27 lutego odbywać się będą w Targach Kielce.

https://www.targikielce.pl/enex

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas