Facebook

Kolejna spółka zainteresowana Elektrobudową

27 kwietnia syndyk masy upadłościowej Elektrobudowy podjął decyzję o zamiarze umożliwienia spółce Revico z siedzibą w Słupnie zapoznania się z informacjami dotyczącymi katowickiego przedsiębiorstwa. Decyzja ta została podjęta przez syndyka w związku z zaproszeniem do wstępnych rokowań dotyczących ustalenia zasad przejęcia Elektrobudowy bądź jej zorganizowanej części.

Firma Revico jest m.in. producentem urządzeń elektroenergetycznych: rozdzielnic SN i nN, stacji transformatorowych, złącz kablowych SN w obudowach betonowych oraz innych wyrobów dla energetyki zawodowej, przemysłu i górnictwa. Spółka oferuje również serwis elektroenergetyczny, remonty silników elektrycznych i transformatorów, diagnostykę kabli i wyłączników SN, modernizację stacji energetycznych (GPZ), obsługę elektryczną i teletechniczną obiektów oraz prace elektromontażowe.

Revico to kolejna spółka, która rozważa przejęcie Elektrobudowy. Wcześniej o takich planach poinformowali Mostostal Zabrze oraz Zarmen. Ta ostatnia spółka – jak wynika z informacji syndyka – w dniu 27 kwietnia złożyła ofertę dzierżawy zorganizowanej części Elektrobudowy.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas