Facebook

Konferencje na Expopower i Greenpower

W dniach 23-26 kwietnia w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Energetyki Expopower oraz Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej Greenpower. Obu imprezom towarzyszyć będzie szereg bezpłatnych konferencji.

Tragi Expopower to wydarzenie gromadzące w Poznaniu polską i zagraniczną branżę energetyczną. Zakres tematyczny imprezy obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia. Wśród zwiedzających targi są przedstawiciele grup energetycznych , zakładów przemysłowych, firm i hurtowni elektrotechnicznych.

Targi Greenpower gromadzą w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów OZE i są okazją, by poznać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża.

Ekspozycja targów obejmuje: produkty, usługi i rozwiązania z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biopaliw, elektromobilności oraz technologii energooszczędnych.

Obie imprezy odbywać się będą równolegle z targami: Instalacje, Sawo, Securex, co pozwoli na bardzo szeroki przegląd zagadnień związanych z różnorodnego rodzaju instalacjami.

Tegorocznym targom Expopower i Greenpower towarzyszyć będzie bogata oferta bezpłatnych konferencji, m.in.:

  • Forum Innowacyjnej Energetyki #EnergInn1.0 (23-24 kwietnia)
  • Budowa elektrowni jądrowej – technologia, finansowanie i zarządzanie projektem (23 kwietnia)
  • Czysta Gmina dzięki „Akademii Pelletu” (23 kwietnia)
  • IX Konferencja Naukowo-Techniczna z cyklu „Bezpieczeństwo i energooszczędność w oświetleniu” (24 kwietnia)
  • XVI Konferencja Naukowo-Techniczna z cyklu „Instalacje elektryczne niskiego, średniego i wysokiego napięcia” (25 kwietnia)
  • Konferencja Naukowo-Techniczna „Energooszczędne napędy elektryczne w przemyśle” (25 kwietnia)
  • III Branżowe Forum Fotowoltaiczne: „Rynek fotowoltaiczny w Polsce – duże wzrosty i spore problemy do rozwiązania” (25 kwietnia).

Udział we wszystkich powyższych konferencjach jest bezpłatny po ówczesnej rejestracji online na stronach targów. Liczba miejsc jest ograniczona.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas