FacebookGoogle+

Flir Systems z kolejną nagrodą „Red Dot: Best of the Best”

Seria urządzeń Flir T500 firmy Flir Systems zdobyła tytuł „Red Dot: Best of the Best” (najlepszy z najlepszych) za rok 2018. „Red Dot: Best of the Best” jest przyznawana za rewolucyjny design produktu jako główna nagroda dla najlepszych produktów w swojej kategorii. To już drugi produkt Flir, który w ciągu dwóch lat zdobył tę nagrodę. Wcześniej nagrodzono serię Flir Exx.

Kamery z serii Flir 500 zaprojektowano z myślą o zaawansowanych pomiarach w sektorze energetycznym (produkcja i dystrybucja energii) i przemyśle, koncentrując się na wysokiej rozdzielczości urządzenia, prędkości pracy i zaawansowanej ergonomii. Dzięki uchylnemu, w zakresie 180° układowi optycznemu, wyraźnemu wyświetlaczowi LCD i wygodnej obudowie kamery stanowią przydatne narzędzie dla inspektorów, ułatwiając pomiary termowizyjne w ciężkich warunkach przemysłowych, zwłaszcza gdy badane urządzenia są zasłonięte przeszkodami lub trudno dostępne.

Seria kamer Flir T500 jest teraz dostępna w sprzedaży za pośrednictwem autoryzowanych partnerów dystrybucji Flir. Więcej informacji na temat nagrodzonej serii urządzeń można znaleźć na stronie www.flir.eu/t500Series.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas